WrestlingRegionLast NameFirst NameHometown
Athlete M 1AvalonPower BradyHolyrood
Athlete M 2AvalonTilleyAlexHolyrood
Athlete M 3AvalonHatcherAndrewChapel's Cove
Athlete M 4AvalonHealeyJoshHarbour Main
Athlete M 5AvalonWalshDanielConception Harbour
Athlete M 6 AvalonHowseJamesHarbour Main
Athlete M 7 AvalonFellowsDylanHolyrood
Athlete M 8 AvalonKeatsRileyHolyrood
Athlete M 9 AvalonGuttierezJorgeHarbour Main
Coach M AvalonStrappNoelHarbour Main
Manager M AvalonHartNathanHolyrood
WrestlingRegionLast NameFirst NameHometown
Athlete F 1AvalonHiltzAngelAvondale
Athlete F 2AvalonStoneMacKenzieHarbour Main
Athlete F 3AvalonMurphyJuliannaColliers
Athlete F 4AvalonQuinlanAlexandraChapel's Cove
Athlete F 5 AvalonTerryEmmaHarbour Main
Athlete F 6]AvalonButlerJessicaConception Harbour
Athlete F 7 AvalonCorbettOliviaHarbour Main
Coach FAvalonHollohanVictoriaHarbour Main
Manager F AvalonHollohanNicoleHarbour Main

WrestlingRegionLast NameFirst NameHometown
Athlete M 1CentralRussellRyanGrand Falls Windsor
Athlete M 2CentralRiceNickGrand Falls Windsor
Athlete M 3CentralDavisXavierGrand Falls Windsor
Athlete M 4CentralCuttingTobyGrand Falls Windsor
Coach M CentralCuttingAsherGrand Falls Windsor
Coach M CentralRussellBradleyGrand Falls Windsor
WrestlingRegionLast NameFirst NameHometown
Athlete F 1CentralPowerErikaBadger
Athlete F 2CentralGeorgeHeidiBadger
Athlete F 3CentralNaultEllaGrand Falls Windsor
Athlete F 4CentralDarriganMcKennaGrand Falls Windsor
ManagerCentral

WrestlingRegionLast NameFirst NameHometown
Athlete F 1EasternSmithTeriOld Shop
Athlete F 2EasternSmitthRudiOld Shop
Athlete F 3EasternTempleEmilyNorman's Cove
Athlete F 4 EasternKingKiaraNew Harbour
Coach F EasternShanksNickieNorman's Cove
WrestlingRegionLast NameFirst NameHometown
Athlete M 1EasternPitcherTylerNorman's Cove
Athlete M 2EasternJohnsonAnthonyMarkland
Athlete M 3EasternMarchKylGreen's Harbour
Athlete M 4 EasternPitcherJordanNorman's Cove
Athlete M 5EasternCumbyJoshNew Harbour
Athlete M 6EasternGilbertNickWhitbourne
Athlete M 7 EasternDroverLoganOld Shop
Athlete M 8 EasternWarrenOwenNorman's Cove
Coach M EasternMarchBryanDildo
Manager F EasternDroverTerri LynnDildo

WrestlingRegionLast NameFirst NameHometown
Athlete M 1 IndigenousGregoireBenjaminSheshatshui
Athlete M 2IndigenousOrganMarcusSheshatshui
Athlete M 3IndigenousPaterAaronSheshatshui
Athlete M 4IndigenousDykeJoshSheshatshui
Athlete M 5 IndigenousAndrewEthanSheshatshui
Athlete M 6 IndigenousenashueIvan (Ty)Sheshatshui
Athlete M 7IndigenousJohnJamesConne River
Coach M IndigenousSilveyDustinSt. John's
WrestlingRegionLast NameFirst NameHometown
Athlete F 1IndigenousMacDonaldZoeConne River
Manager F IndigenousGoodyearGwenConne River

WrestlingRegionLast NameFirst NameHometown
Athlete M 1 St. John's MercerBrandonBlaketown
Athlete M 2St. John's HarveyOwen Carbonear
Coach M St. John's NoseworthySteveGrand Falls Windsor
WrestlingRegionLast NameFirst NameHometown
Athlete F 1 St. John's CobbMelissaSt. John's
Athlete F 2St. John's MorganKatelynSt. John's
Coach MSt. John's NoseworthySteveGrand Falls Windsor